top of page
IMG_0702.JPG

Francis Dessart

françois czorniak.jpg

François Czorniak

IMG_0701.JPG

Laurent Nulluy

Liége - Liège X

0498 56 13 56

laurent.nulluy@slfp-poste.be

Laurent
Francis
François
Brabant Wallon
IMG_0705.JPG

Benoit Desmet

Charleroi X - Brabant-Wallon - Namur

0495 82 46 29

benoit.desmet@slfp-poste.be

Gunther Torck.png.jpg

Gunther Torck

Région Sud

 

0472 10 01 91

gunther.torck@slfp-poste.be

photo.jpg

Didier Obchitte

Brabant-Wallon - Namur

 

0495 60 74 52

didier.obchitte@slfp-poste.be

Benoit D
Didier O
Gunther Torck
Namur - Dinant
photo.jpg

Didier Obchitte

Namur

Andenne, Sambreville

0495 60 74 52 

didier.obchitte@slfp-poste.be

IMG_0700.JPG

Vincent Delcroix

Didier OB
Vincent Namur
Hainaut
IMG_0703.JPG

Thomas Themans

Hainaut

Mons, Tournai, Ath, Mouscron et le CTI de Charleroi.

 

 

0498 56 23 98 

thomas.themans@slfp-poste.be

Luciano Bevilacqua.jpg

Luciano Bevilacqua

Hainaut

Tournai, Ath, Mouscron.

 

 

0483 16 71 28 

luciano.bevilacqua@slfp-poste.be

thomas hainaut
Luciano

Région germanophone 

Région germanophone
IMG_0701.JPG

Laurent Nulluy 

Région Germanophone

 

0498 56 13 56

laurent.nulluy@slfp-poste.be

Laurent région germanophone
Luxembourg
IMG_0700.JPG

Vincent Delcroix

Vincent Luxembourg
Gunther Torck.png.jpg

Gunther Torck

Retail

Bruxelles, Région Sud

0472 10 01 91

gunther.torck@slfp-poste.be

IMG_0709.JPG

Erwin Quina

Bruxelles

Services centraux

 

 

0495 82 44 22

erwin.quina@vsoa-post.be

IMG_0706.JPG

Johan Dewit

Bruxelles

 

 

0495 88 44 21

johan.dewit@vsoa-post.be

IMG_0721.JPG

Dirk De Clercq

Bruxelles

NSC Bruxelles X  - BPI/Bruxelles Airport

VAS Factory

 

 

0473 47 74 28

dirk.declercq@vsoa-post.be

IMG_0710.JPG

Dimitri Pletinckx

Mohammed Ettalbi 2.jpg

Mohammed Ettalbi

Bruxelles

NSC Bruxelles X  - BPI/Bruxelles Airport

VAS Factory

 

 

0488 48 63 28

mohammed.ettalbi@slfp-poste.be

Gunther
johan bruxelles
dimitri bruxelles
ERwinbruxelles
Dirk bruxelles
Mohammed Ettalbi 1
IMG_0715.JPG

Sandra De Backer

Antwerpen Noord, Oost, Zuid, Centrum en Mechelen - Turnhout (enkel Retail)

0496 93 43 55

sandra.debacker@vsoa-post.be

IMG_0717.JPG

Johny Mundus

IMG_0706.JPG

Johan Dewit

Vlaams Brabant (Zone Ternat) - Brussel

0495/88 44 21

johan.dewit@vsoa-post.be

IMG_3611.JPG

Shelly Demilde

Oost Vlaanderen 

Wetteren, Gent-Noord, Sint-Niklaas et Aalst

 

0498 29 64 80

shelly.demilde@vsoa-post.be

IMG_0718.JPG

Ivo Tambeur

Antwerpen Lier, Geel, Turnhout (enkel Mail) en ISC Antwerpen X

0475 20 02 79

ivo.tambeur@vsoa-post.be

IMG_0708.JPG

Rudy Mellaerts

Vlaams Brabant

(Zones Vilvoorde, Zaventem, Leuven)

0489 82 04 40

rudy.mellaerts@vsoa-post.be

IMG_0712.JPG

Saskia Verleye

West Vlaanderen (zones Roeselare, Kortrijk, Ieper) Oost Vlaanderen (zone Oudenaarde) 

0477 06 38 20

saskia.verleye@vsoa-post.be

IMG_3612.JPG

Nicola Van Dale

Oost Vlaanderen 

NSC Gent X, Gent et Geraardsbergen

 


0470 97 96 67

nicola.vandale@vsoa-post.be

IMG_0716.JPG

Johan Janssen

Limburg en MC Aarschot

0479 48 34 11

johan.janssen@vsoa-post.be

Nelly Mommaert.JPG

Nelly Mommaerts

Vlaams Brabant Zones Vilvoorde, Zaventem, Leuven en Retail Aarschot 

0499 80 05 23

nelly.mommaerts@vsoa-post.be

Kathleen De Schutter.JPG

Kathleen De Schutter

West Vlaanderen

(zones Brugge, Oostende, Veurne)

0474 75 52 48

kathleen.deschutter@vsoa-post.be

Sandra flamant
Ivo flamant
Johan flamant
Johny flamant
Rudy flamant
Nelly flamant
Saskia V flamant
Kathleen flamant
shelly
Nicola
Johan Dewit flamand
bottom of page