Délégués de secteur

 
 
IMG_0702.JPG

Francis Dessart

Liége - Liége X

0485 60 80 77

francis.dessart@slfp-poste.be

IMG_0701.JPG

Laurent Nulluy

Liége - Contact Centre de Liège

0498 56 13 56

laurent.nulluy@slfp-poste.be

 
 
 
IMG_0705.JPG

Benoit Desmet

Hainaut Brabant Wallon

CTI Fleurus, Bureau régional FM

0495 82 46 29

benoit.desmet@slfp-poste.be

Gunther Torck.png.jpg

Gunther Torck

Région Sud

 

0472 10 01 91

gunther.torck@slfp-poste.be

photo.jpg

Didier Obchitte

Brabant Wallon

 

0495 60 74 52

didier.obchitte@slfp-poste.be

 
 
 
 
photo.jpg

Didier Obchitte

Namur

Andenne, Sambreville

0495 60 74 52 

didier.obchitte@slfp-poste.be

IMG_0700.JPG

Vincent Delcroix

 
 
 
 
tristan.jpg

Tristan Masset

Hainaut

Fleurus, Charleroi, Beaumont en Philippeville

 

 

0470 49 63 25 

tristan.masset@slfp-poste.be

IMG_0703.JPG

Thomas Themans

Hainaut

Mons, Tournai, Ath, Mouscron et le CTI de Charleroi.

 

 

0498 56 23 98 

thomas.themans@slfp-poste.be

IMG_0704.JPG

Miguel Roman Martin 

Hainaut

MC La Louvière, Retail Hainaut

 

 

0475 96 02 45

miguel.romanmartin@slfp-poste.be

 
 

Région germanophone 

 
IMG_0701.JPG

Laurent Nulluy 

Région Germanophone

 

0498 56 13 56

laurent.nulluy@slfp-poste.be

 
 
 
IMG_0700.JPG

Vincent Delcroix

 
 
Gunther Torck.png.jpg

Gunther Torck

Retail

Bruxelles, Brabant-Wallon, Charleroi et Namur

 

0472 10 01 91

gunther.torck@slfp-poste.be

IMG_0709.JPG

Erwin Quina

Bruxelles

Services centraux

 

 

0495 82 44 22

erwin.quina@vsoa-post.be

IMG_0706.JPG

Johan Dewit

Bruxelles

 

 

0495 88 44 21

johan.dewit@vsoa-post.be

IMG_0721.JPG

Dirk De Clerq

Bruxelles

NSC Bruxelles X  - BPI/Bruxelles Airport

VAS Factory

 

 

0473 47 74 28

dirk.declercq@vsoa-post.be

IMG_0710.JPG

Dimitri Pletinckx

Bruxelles

NSC Bruxelles X + BPI Bruxelles Airport

VAS Factory

 

0498 76 72 27 

Dimitri.pletinckx@slfp-poste.be

IMG_0722.JPG

Danny Vanhee

 
 
 
 
 
 
 
IMG_0715.JPG

Sandra De Backer

Antwerpen (zones Antwerpen Noord, Oost, Zuid, Centrum en IMC Antwerpen X)

0496 93 43 55

sandra.debacker@vsoa-post.be

IMG_0717.JPG

Johny Mundus

iris.png

Iris Vancutsem

Vlaams Brabant (MC Ternat) - Zones Aalst en Geraardsbergen

0476 92 03 39

iris.vancutsem@vsoa-post.be

IMG_3611.JPG

Shelly Demilde

Oost Vlaanderen 

MC Wetteren, MC Gent-Noord, MC Sint-Niklaas en Retail Gent

 

0498 29 64 80

shelly.demilde@vsoa-post.be

IMG_0718.JPG

Ivo Tambeur

Antwerpen (zones Lier, Geel, Mechelen en Turnhout)

0475 20 02 79

ivo.tambeur@vsoa-post.be

IMG_0708.JPG

Rudy Mellaerts

Vlaams Brabant

(Zones Vilvoorde, Zaventem, Leuven)

0489 82 04 40

rudy.mellaerts@vsoa-post.be

IMG_0712.JPG

Saskia Verleye

West Vlaanderen (zones Roeselare, Kortrijk, Ieper) Oost Vlaanderen (zone Oudenaarde) 

0477 06 38 20

saskia.verleye@vsoa-post.be

IMG_3612.JPG

Nicola Van Dale

Oost Vlaanderen 

NSC Gent X – MC Gent

 


0470 97 96 67

nicola.vandale@vsoa-post.be

IMG_0716.JPG

Johan Janssen

Limburg en MC Aarschot

0479 48 34 11

johan.janssen@vsoa-post.be

Nelly Mommaert.JPG

Nelly Mommaerts

Vlaams Brabant Zones Vilvoorde, Zaventem, Leuven en Retail Aarschot 

0499 80 05 23

nelly.mommaerts@vsoa-post.be

Kathleen De Schutter.JPG

Kathleen De Schutter

West Vlaanderen

(zones Brugge, Oostende, Veurne)

0474 75 52 48

kathleen.deschutter@vsoa-post.be